KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024480
nr 1402 4480
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stilleben. Olja på pannå, 35x44, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:41:57
3/6 21:34:53
200 kr
5/6 00:33:45